Lístky na Jamese Arthura mizí, s koupí si radši pospěšte

James Arthur | Foto: Roy Fisher

V rámci série Excelent Jukebox vystoupí 2. března příštího roku v Lucerna Music Baru vítěz devátého X Factoru ve Velké Británii, James Arthur. Lístky se začaly prodávat 12. listopadu a už je jich méně než polovina, ten svůj si tedy kupte co nejdříve.

Vstupenky na show Jamese Arthura šly do prodeje v úterý 12. listopadu a během pouhé půlhodiny jich zmizela více, než třetina, a v tuto chvíli máme již přes polovinu prodaných! Urgujeme všechny fanoušky, kteří mají zájem show vidět, aby si urychleně vstupenku zakoupili. Koncerty v rámci Excelent Jukebox probíhají v Lucerna Music Baru a show se tedy i po vyprodání nebude přesouvat do většího sálu,“ upozornila Dominika Janigová z agentury Fource Entertainment, jež sérii pořádá.

Excelent Jukebox je výsledkem spolupráce Gambrinus Excelent a Fource Entertainment, jenž si klade za cíl předvést zdejšímu publiku to nejlepší ze současné hudební scény. Vystoupení Jamese Arthura je ze série koncertů v Lucerna Music Baru prvním ohlášeným.

Lístky na březnový koncert jsou v prodeji v síti Ticketpro za 440 korun + poplatky.

 


Napište komentář

Sabína Hancinová
O Sabína Hancinová 42 Článků
Z Košíc, v Prahe. Študujem Mediální studia a Elektronickú kulturu a sémiotiku na Univerzite Karlovej. Kreslím a počúvam hudbu.