LP bláznivě vyprodala Roxy a míří i na Colours

LP | Zdroj: facebook.com

Laura Pergolizzi alias LP za neuvěřitelných pět minut vyprodala pražský klub Roxy. Naštěstí potvrdila i vystoupení na ostravském festivalu.

LP se v hudebním průmyslu začala původně projevovat jako textařka, spolupracovala na hitech Rihanny, Cher, Christiny Aguilery, Backstreet Boys nebo Rity Ora. Jejím prvním albem se stalo Forever For Now, na vrchol hitparád ji však až loni vynesl singl Lost On You z jejího stejnojmenného čtvrtého alba. Jak říká sama zpěvačka, směs rocku, folku a popu založeném na kytarovém zvuku, má za úkol lidem dělat lepší náladu.

Velký zájem jsme o její premiérové vystoupení v České republice čekali, ale že bude až tak obrovský, to překvapilo i nás. Jsme proto rádi, že se nám nakonec po dlouhém a napínavém jednání podařilo domluvit ještě druhé velké vystoupení právě v létě v Ostravě,“ dodává ředitelka festivalu Colours of Ostrava, jež také pořádá březnový koncert.

LP se tak přidává k úžasným jménům jako Jamiroquai, Imagine Dragons, Norah Jones, alt-J, Birdy, Moderat, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System a Novelle Vague, kteří letos v Ostravě vystoupí. Někteří vyvolení ji uvidí již 28. března v Roxy.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 335 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.