LP vydává deluxe verzi alba Lost On You

LP
LP, Praha 2017 | Foto: Ivo Vajc

Uznávaná zpěvačka a skladatelka LP, vlastním jménem Laura Pergolizzi, dnes vydala deluxe verzi k albu Lost On You. To vyšlo v prosinci minulého roku a představila ho i v Praze. 

Lost on You (Deluxe) obsahuje navíc 4 zcela nové písně a 2 nevydané živé nahrávky. Jedna z živých nahrávek je stejnojmenná píseň Lost on you, která se dočkala uznání kritiků a obsadila první příčky v hudebních hitparádách. Do dnešního dne má tento song přes 120 miliónů zhlédnutí na YouTube, 55 miliónů na Spotify a obsadila #1 v 17 zemích světa.

Album produkovali Mike Del Rio (Christina Aguilera, X Ambassadors) a Nate Campany (Tove Lo, Carly Rae Jepsen, Martin Garrix).

LP se sice narodila v New Yorku, ale jak už její vlastní jméno napovídá, kořeny má v Itálii. V hudebním průmyslu se pohybuje už několik let, ale do povědomí lidí se dostala až svou debutovou deskou Forever For Now. Pořádného ohlasu se dočkalo album Lost On You. Album dostalo v Itálii třikrát platinovou desku, ve Francii, Polsku a Německu platinovou desku a ve Švýcarsku desku zlatou.

LP je momentálně na turné po USA, ale brzy nás poctí svou návštěvou na festivalu Colours of Ostrava. Vstupenky k dostání zde.

LOST ON YOU (Deluxe) – seznam přidaných skladeb:

4)      When We’re High)
5)      Switchblade
7)      Suspicion
14)   Long Way To Go To Die
15)   Muddy Waters (Live at Harvard and Stone)
16)   Lost On You (Live at Harvard and Stone)


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.