Machine Gun Kelly přiveze pekelnou desku na podzim i do Prahy

Machine Gun Kelly - Forum Karlín 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Naposledy u nás Machine Gun Kelly vystupoval s tehdy nejnovějším albem Bloom a teď, po téměř dvou letech, je na spadnutí vydání dalšího. Má se jmenovat Hotel Diablo a ač ještě nevyšlo, už si můžeme být jistí, že nám v Praze zazní naživo.

V minulé roce se o dnes již osmadvacetiletém clevelandském rapperovi nejvíce mluvilo ve spojení s dissem na Eminema, na kterém svého staršího kolegu s neuvěřitelnou kadencí pokácel. Dnes je na videu přes dvě stě milionů zhlédnutí a téměř nikdo nemá jeho ostré flow dost.

Čtěte také: Machine Gun Kelly v deseti čísel

Podobně je to i s jeho živými vystoupeními, která srší nevídanou energií a tuzemské publikum si je rádo dopřává. MGK se totiž vrací již po několikáté – jedno z jeho nejzapamatovatelnějších představení je z královéhradeckého Hip Hop Kempu, kde vystoupil se zlomenou rukou a pochroumanými žebry. Krom skvělých hudebních výkonů podává i filmové – mohli jste ho vidět ve filmech NerveThe Dirt nebo Bird Box. Teď chystá svou čtvrtou desku a rozhodně je se na co těšit.

Další  koncertní nálož v podání Machine Gun Kellyho uvidíme v pražském Foru Karlín 9. září 2019. Vstupenky budou k dostání na webu Fource za 990 Kč od 5. dubna.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 344 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.