Machine Gun Kelly se vrací do Česka. Předskakovat bude Marpo a Amazonica

Machine Gun Kelly - Forum Karlín 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Americký hudebník Colson Baker vystupující pod přezdívkou Machine Gun Kelly přijede do Prahy již 9. září. Předskokany mu bude dělat domácí Marpo s TroubleGangem a Amazonica.

Machine Gun Kelly se v září již po několikáté vrátí do České republiky. Tentokrát zde představí svou čtvrtou a více rockově laděnou desku s názvem Hotel Diablo. Na té se společně s ním podílely další známé tváře jako jsou Travis Barkerblink-182, Trippie Redd či Yungblud.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Olly z Years & Years v roli upíra nebo promiskuitní MGK aneb Od mikrofonu k filmu

„Hotel Diablo je koncepční album a každý track otevírá jiné dveře do vlastní duše. Nebojme se je otevřít a vstoupit dovnitř. Pravda, kterou tam spatříme nás učiní svobodnější,“ prozradil MGK na Twitteru.

MGK na sebe upozornil ještě před vydáním debutového alba Lace Up v roce 2012. V newyorském Apollo Theater vyhrál v soutěži talentů jako první bílý rapper, díky čemuž později podepsal smlouvu s labelem Bad Boy. Po vydání druhé desky, kde se nejvíce uchytila skladba Till I Die, se vydal na společné turné s Linkin Park. Rappera ale můžeme vidět i v některých filmech z produkce Netflixu jako je třeba horor Bird Box. Nedávno si dokonce zahrál jednu z hlavních rolích v trháku The Dirt, která pojednává o slavné kapele Mötley Crüe.

V Praze vystoupí 9. září, a to ve Foru Karlín. Předskokany mu bude mimo domácího Marpa & ToubleGangu dělat i producentka a DJka Amazonica.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.