Majid Jordan se v novém klipu mění v karaoke

Majid Jordan | Zdroj: facebook.com

Kanadské R&B duo Majid Jordan představilo video k písni Gave Your Love Away, kde se jejich skladba stává hitem holčičí karaoke party.

Duo jménem Majid Jordan, které reprezentuje torontské OVO Sound, má na kontě již dvě studiové desky. Druhá The Space Between vyšla loni v listopadu. Majid Al Maskati a Jordan Ullman se po hudební, tak i vizuální stránce drží stejné zajímavé směsi toho nejlepšího ze současnosti i minulosti. Jejich hudba je příjemným R&B s retro nádechem a stejně vypadají i jejich klipy a živá vystoupení. Nyní do své videografie přidávají další kousek, a to k první písni alba Gave Your Love Away.

Čtěte také: Majid Jordan na The Space Between zůstávají věrní svému unikátnímu stylu

Majid Jordan se brzy vydávají na světové turné a udělají si zastávku i u nás! Na špičku contemporary R&B se můžeme těšit ‪22. března 2018‬ v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou k dostání na na webu Fource, ‪GoOut‬ a v síti TicketPro za 590 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 195 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.