Marek Ztracený míří na svůj životní koncert do O2 areny

Marek Ztracený | Foto: Jan Tůma

Marek Ztracený právě prožívá skvělé hudební období. Jeho poslední deska Vlastní svět byla kladně hodnocena fanoušky i kritiky, a tak se po vyprodaném Foru Karlín rozhodl dobýt i největší koncertní halu v Česku.

V den svých narozenin přišel s doposud největším oznámením hudební kariéry. Jako spousta tuzemských interpretů se i Marek Ztracený pouští do projektu směr O2 arena, která je takovým pomyslným vrcholem, protože větší halový prostor se u nás nenachází. „Vím, o jak nepokorný krok se jedná, ale sny se mají plnit a moje maminka vždycky říkala, že život je krátký na to se něčeho bát,“ sdělil na svém facebookovém profilu zpěvák a skladatel, který napsal písně například pro Karla Gotta nebo Hanu Zagorovou.

Recenze: Marek Ztracený objevil svůj svět, který mu navíc náramně sluší

Ztracený si chce splnit svůj velký sen, protože zatím hrál v O2 areně jen jako host. „Díky vám, mojí rodině a přátelům, vím, že nic na světě není nemožné, a přestože rozum mi říká velké ne, tak srdci nejde poručit,“ oznamuje umělec i ve video příspěvku. O2 arena už tak není záležitostí jen největších kapel jako Chinaski nebo Kryštof. Loni ji dokázal vyprodat rapper Marpo, Leoš Mareš nebo před měsícem kapela Divokej Bill.

Čtěte také: Marpo: Raper z malé země, který dozrál světové úrovně

V listopadu 2017 na Marka Ztraceného s jeho kapelou přišlo plné Forum Karlín, kde se objevila spousta hostů jako třeba Marta Jandová nebo Karel Gott. Ty spolu se skvělou show můžeme očekávat i na koncertě, který se bude konat 22. února 2020 v pražské O2 areně. Vstupenky budou v prodeji od 1. března 2019 v síti Ticketportal.


Napište komentář