Mariah Carey se vrací s novým albem

Maria Carey | Zdroj: Universal Music

Americká zpěvačka Mariah Carey se vrací. V pondělí 26. května se objeví na trhu čtrnácté studiové album nazvané Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse.

Je tomu už pět let, kdy se na pultech obchodů naposledy objevilo album od Mariah Carey. Na podzim roku 2009 to byla deska Memoirs Of An Imperfect Angel. Rok poté ještě přispěchala zpěvačka s deskou Merry Christmas II You, ale od té doby slyšeli fanoušci spíše jen sliby, že se nová deska připravuje.

Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse je výsledkem téměř tříleté intenzivní práce, takže slibuje velké množství kvalitního hudebního materiálu. Album vyjde ve dvou verzích. Ta základní bude obsahovat patnáct songů, deluxe pak ještě o tři písně více. Mezi bonusy nalezneme například duet s Mary J. Blige nebo R. Kellym. Na placce se objeví i nová verze velkého hitu George Michaela s názvem One More Try.

Některé z písní Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse již posluchači dobře znají. Nechybí totiž loňský letní hit Beautiful, podzimní balada The Art Of Letting Go a ani aktuální singl You’re Mine (Eternal).

Mariah Carey již několik let drží pozici nejúspěšnější zpěvačky všech dob, a to díky více než 220 milionům prodaných nahrávek a stovkám prestižních cen po celém světě, mezi které se počítá i pět ocenění Grammy.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...