Marilyn Manson se slibně vrací ke kořenům

Marilyn Manson | Zdroj: facebook.com

Nové album mělo vyjít už počátkem letošního roku, nakonec Marilyn Manson vše odsunul mlčky do nedohledna, ale nyní se vrátil, a v plné síle. Odklad mu více než prospěl a dřina je v nové nahrávce opravdu cítit.

Marilyn Manson nejdříve sliboval termín vydání nového alba už v únoru. Nakonec se tak ale nestalo a celé vydání nejnovějšího počinu bez komentáře přešel. V poslední době ale jeho profily na sociálních sítích začaly ožívat, a tak bylo víc než jisté, že se něco chystá. Už teď víme, že Heaven Upside Down vyjde 6. října.

Nyní si můžete poslechnout i první ochutnávku. Tou je We Know Where You Fucking Live a Marilyn Manson v ní potvrzuje všechno, co už před nějakou dobou sliboval. Že se vrátí ke stylu, jako je znám z alb Antichrist Superstar a Holly Wood.

V Česku si jej budeme moci užít naživo už 19. listopadu, kdy vystoupí v pražské Tipsport areně.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 191 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz