Marilyn Manson se slibně vrací ke kořenům

Marilyn Manson | Zdroj: facebook.com

Nové album mělo vyjít už počátkem letošního roku, nakonec Marilyn Manson vše odsunul mlčky do nedohledna, ale nyní se vrátil, a v plné síle. Odklad mu více než prospěl a dřina je v nové nahrávce opravdu cítit.

Marilyn Manson nejdříve sliboval termín vydání nového alba už v únoru. Nakonec se tak ale nestalo a celé vydání nejnovějšího počinu bez komentáře přešel. V poslední době ale jeho profily na sociálních sítích začaly ožívat, a tak bylo víc než jisté, že se něco chystá. Už teď víme, že Heaven Upside Down vyjde 6. října.

Nyní si můžete poslechnout i první ochutnávku. Tou je We Know Where You Fucking Live a Marilyn Manson v ní potvrzuje všechno, co už před nějakou dobou sliboval. Že se vrátí ke stylu, jako je znám z alb Antichrist Superstar a Holly Wood.

V Česku si jej budeme moci užít naživo už 19. listopadu, kdy vystoupí v pražské Tipsport areně.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.