Marilyn Manson si do nového videoklipu přizval vdovu po Kurtu Cobainovi

Marilyn Manson, Praha 2017 | Foto: Lukáš Loužecký, MonsterMusic

Marilyn Manson po vydání nového alba, které vypustil do světa loni v říjnu, nelení. K jedné z písní natočil videoklip, kde si střihla roli Courtney Love coby zdravotní sestřička.

Video vzniklo k druhému tracku, Tattooed In Reverse, z nejnovější placky Heaven Upside Down. V některých ze starších snímků k albu si zahrál i jeho dlouholetý kamarád Johnny Depp. Nyní roli připravil i pro Courtney Love, se kterou se také už dlouhá léta přátelí.

Jak už je u tohoto bouřliváka zvykem, nové video je poměrně depresivní s tmavou scénou. Úvodní sekvence začíná ve chvíli, kdy se objeví mladá žena na operačním stole, jež je myslí roztržená mezi stavem jejího nevědomí a stavem, kde v otřesném rytmu tančí bezmocné charaktery. Následně se objevuje samotný Marilyn Manson, řada přichází i na Courtney v podobě zdravotní sestřičky a bizarnost se roztáčí na plné obrátky.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 335 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.