Mark Hoppus z Blink-182 podstupuje chemoterapii a již třetí měsíc se léčí s rakovinou

Mark Hoppus | Zdroj: facebook interpreta

Mark Hoppus během středečního dne na svých sociálních sítích uvedl, že bojuje se zákeřnou nemocí. Čekají ho měsíce léčby, ale už nyní se podle svých slov těší na koncerty.

Baskytarista legendárních punkrockových Blink-182 na svých sociálních sítích informoval o tom, že bojuje s rakovinou. Úplně první příspěvek obsahující tuto nemilou zprávu byl ale po krátké chvíli odstraněn. Netrvalo však dlouho a Mark Hoppus tuto zprávu potvrdil v dalším příspěvku, který již na stránkách zůstal.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 9 způsobů, jak letos ukončit festivalovou abstinenci

V krátkém prohlášení se Hoppus fanouškům svěřuje s tím, že už tři měsíce podstupuje boj se zákeřnou rakovinou. Zároveň ale přiznává obavy s odkazem, že je v dobrých lékařských rukou a silnou podporu má i v rodině – “Mám rakovinu, je to naprd a mám strach a zároveň jsem požehnán úžasnými lékaři a rodinou a přáteli.”

Mark neuvedl s jakým typem rakoviny se potýká, ale snaží se podle svých slov být pozitivní, ač jeho léčba potrvá ještě měsíce.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.