Martin Garrix: V Čechách budu hrát na 110 procent

Martin Garrix | Zdroj: facebook.com/martin.garrix

Jedna z největších hvězd současné světové taneční scény se 13. srpna po dvou letech vrátí do Čech v pozici hlavního účinkujícího na AIR Festivalu.

Martin Garrix sice teprve nedávno oslavil dvacáté narozeniny, už teď je však třetím nejlepším DJ na světě! Svou prací žije, plní si sny a také se angažuje v boji proti rakovině.

„Už se nemůžu dočkat, až se do České republiky zase podívám, protože když jsem tu byl poprvé, bylo to úžasné. Moje show bude nabitá energií a spoustou cool efektů, bude to bláznivé. Nechci prozradit žádná překvapení, ale možnost vrátit se po dvou letech do České republiky pro mě znamená předvést  lidem svou show na 110 procent!,“ říká Garrix, kterého časopis Billboard zařadil mezi 21 nejlepších umělců do 21 let a Forbes do žebříčku 30 nejúspěšnějších pod 30 let.

„Neustále pracuju. Jsem na téhle práci závislý. Ani to nemůžu nazvat prací, je to koníček. Jsem ve studiu sám nebo s kamarády a dělám hudbu, protože ji miluju. Stejně tak živé hraní. Snažím se do něj dát veškerou svou energii a nasměrovat svou radost do lidí. Snad to je tím důvodem, proč mám dnes tolik příznivců,“ dodává Garrix, který ze svých honorářů nikdy neváhá podporovat charitativní projekty jako např. nadaci Fuck Cancer, která se věnuje prevenci rakoviny a zároveň napomáhá nemocným a jejich rodinám v boji s touto vážnou chorobou.

AIR Festival se uskuteční 12. a 13. srpna ve Festivalparku v Hradci Králové a mimo Martina Garrixe vystoupí také Don Diablo, Quintino, D.O.D., Loopers, Toby Green a desítky dalších českých i zahraničních hvězd taneční scény.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.