Martin Harich překvapuje kontroverzním videoklipem

Martin Harich | Zdroj: Universal Music

Po písni Vianoce, kterou nazpíval mladý zpěvák Martin Harich spolu s písničkářem Voxelem, teď přichází s tím nejkontroverznějším videoklipem, jaký kdy měl.

Od doby, co naposledy odvezla záchranná služba nejednu poblázněnou fanynku z vystoupení Martina Haricha v SuperStar, uběhly už tři roky. Mladý zpěvák si od té doby připsal se svými písničkami několik úspěchů. Třeba videoklipy ke skladbám Posledná pieseň nebo Čakám, čo sa stane čítají na YouTube statisícová zhlédnutí. Nyní se k nim může přidat další, a to snímek ke skladbě Keby náhodou.

Tentokrát se však miláček publika rozhodl pro trochu kontroverze. Ve videoklipu si zahrál sám Martin Harich, jeho kapela Musitany Hope i mladá herečka Nina Horáková. Režii zpěvák svěřil Michalovi ‘Kunesovi’ Kováčovi, jenž stojí za klipy interpretů, jako je Rytmus nebo Kontrafakt. Videoklip k písni Keby náhodou se odehrává v Praze, kterou zpěvák považuje za své oblíbené místo pro inspiraci a relax. Hlavní linie sleduje mladé dospívající děvče, které hledá, do jaké společnosti by se zařadilo. Zpěvák překvapil hlavně velkým množstvím násilí a sexu.

Martin Harich se snažil reálně nastínit situaci, ve které se nacházeli mnozí jeho fanoušci: „Sám som sa snažil opísať príbeh, ktorý prebiehal v každom z nás a dodnes prebieha medzi mnohými ľuďmi, ktorí chodia na naše koncerty. Opísať ho umelecky, ale aj veľmi reálne, teda bez zbytočných skrývaní sa pred tabu našej spoločnosti.” Hlavní protagonistka, slušná a tichá dívka, se kvůli svému chlapeckému idolu změní v problematickou puberťačku. Sexuální scény na sebe pak nenechají dlouho čekat. „Samozrejme sme chceli ukázať aj tvrdo reálne scény, nie však vulgárne. Sme inteligentní ľudia a tak si dobre uvedomujeme, že by to diváka pohoršilo,” tvrdí sám zpěvák, který se snaží udržovat s fanoušky blízké vztahy.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.