Máš už lístky na Majid Jordan?

Majid Jordan | Zdroj: facebook.com

Nenechej si ujít kanadské R&B duo z dílny OVO Sound. Do jejich koncertu zbývá již méně než měsíc.

Torontští kluci Majid Al Maskati a Jordan Ullman, známí spíš pod jednoduchým názvem svého projektu Majid Jordan, vydali na podzim novou desku The Space Between a teď pomalu startují své první evropské turné. Jednu show si střihnou i u nás a určitě to nebude žádná nuda. Navíc už víme, kdo jim bude předskakovat. Na rozžhavení publika si vybrali francouzského DJe a producenta Stwo, který si v posledních letech získává fanoušky po celém světě spolupracemi s hvězdami jako jsou SevdalizaBrent Faiyaz, Daniel Caesar nebo Jeremih.

Čtěte také: Majid Jordan na The Space Between zůstávají věrní svému stylu

Majid Jordan za doprovodu Stwo vystoupí v pražském Roxy již 22. března 2018. Krom klasických vstupenek, které jsou k dostání na webu Fource, si můžete pořídit i speciální VIP lístky na portále GoOut a ty vám zaručí místo v první řadě nebo osobní setkání s Majidem a Jordanem!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 343 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.