Mekki Martin, další posila na Citadele

Mekki Martin | Zdroj: pořadatel akce

Brněnské Bobycentrum rozduní 17. května kvalitní elektronická hudba. Headlinerem této akce bude německý DJ Paul Van Dyk. Nyní pořadatelé oznamují dalšího vystupujícího.

Mekki Martin je profesionální DJ, producent a rezidentní DJ v brněnském klubu Tabarin. Tento klub patří mezi ty nejpopulárnější v České republice s dlouholetou historií.

Tento úspěšný mladý DJ je naprostým paradoxem na tuzemském scéně. Mekki Martin nevystupuje pouze v ČR, ale za svým hraním cestuje do zemí jako je Miamai či Ibiza. Hrál po boku DJských velikánu jako je například Steve Aoki nebo Bob Sinclar. Bohužel u nás se mu na velkých akcích moc prostoru nedostává. Mezi jeho úspěšné skladby patří například Feel It či skladba When The Sun Comes Out, která se umístila na 9. pozici na serveru Beatport.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.