Metalcoreoví Sunset Trail vydali nový klip Never Apart

Sunset Trail | Zdroj: facebook.com

Tuzemská metalcore kapela Sunset Trail příchází s klipem Never Apart. Novinka je dalším singlem z nadcházejícího alba Reflections.

Sunset Trail je pětičlenná skupina z Olomouce, která vtrhla na metalcore scénu svým debutovým albem v roce 2012. Od té doby zvládla koncertovat v několika zemích Evropy a sdílet stage s velkými jmény svého žánru, jako Crossfaith nebo Evergreen Terrace. Stihla taky tour s německou legendou Caliban po Rusku a po Velké Británii zase vyrazila s Heartaches.

Olomoucká pětice tedy není žádným nováčkem na scéně a její očekávaná deska by toho měla být důkazem. První singl World Astray vyšel s klipem loni na podzim a zachycoval atmosféru jejich tehdejší show na Rock for People a Fajt Festu. Teď kapela vypustila do světa umělečtější klip k nové skladbě Never Apart a album Reflections se tak začíná pomalu rýsovat.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz