Michal Hrůza vypustil nový videoklip jako předzvěst nového alba

Michal Hrůza | Foto: Igor Zacharov, Universal Music

Na dveře už ťuká další studiovka textaře, zpěváka a skladatele Michala Hrůzy, která ponese jméno Den. Z ní pochází i nový singl Zakázané uvolnění, který ve video podobě představuje stejnojmenný film Jana Hřebejka.

Již v půlce příštího měsíce vydává zpěvák Michal Hrůza novou desku s názvem Den. Ta naváže na loňskou odvrácenou stranu – album Noc. Jako ochutnávku vyslal tento talentovaný interpret skladbu Zakázané uvolnění, která poslouží také jako titulka ke stejnojmennému filmu režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Kolečka. ,,Zakázané uvolnění je výraz z hokeje i ze života,” říká Michal Hrůza, který si ve videoklipu střihl i menší roli. ,,Mám radost, že jsem mohl udělat písničku pro film a zahrát si v klipu, i když jsem tam trochu v postavení mimo hru.”

Videoklip k singlu Zakázané uvolnění vznikl během noci na osamoceném hokejovém stadiónu. Sám zpěvák se chopil pruhovaného dresu a píšťalky. Hokejky pak proti sobě namířily herečky Hana Vágnerová a Zuzana Stavná. Za scénářem a námětem videoklipu stojí Hrůza spolu s Jakubem Štáfkem a producentem Danielem Strejcem. „Film Zakázané uvolnění je o dost necitlivém souboji citlivých ženských bytostí. Klip k písni Michala Hrůzy to myslím dost výmluvně vyjadřuje. Myslím, že chlap by se někdy radši na ledě postavil proti Zdeno Chárovi než rozzuřeným jemným dívkám,“ uvádí sám scénárista Petr Kolečko.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.