Mighty Sounds ohlašuje další jména! Dorazí i Buzerant s Petrem Čtvrtníčkem

Buzerant | Zdroj: Mighty Sounds

Line-up oblíbeného festivalu Mighty Sounds nezklame ani letos a po ohlášení hvězd jako Gogol Bordello či Agnostic Front je tu další doplnění programu. Objeví se i kapela Buzerant a punkáči The Adicts.

Pro tentokrát už pořadatelé seznam vystupujících konečně uzavřeli a můžeme se tak těšit na bezmála 20 interpretů, kteří od 14. do 16. července rozezní letiště Čápův dvůr. Konkrétně nové oznámení obsahuje punkovou klasiku s klaunskou vizáží The Adicts, českou kapelu Buzerant s Petrem Čtvrtníčkem a Leošem Nohou, zombie rock’n’rollovou podívanou Banane Metalik, Kitchen Jananas, Role či Cink Cink Cirk.

Krom nich pak na festivalu zahrají už oznámení Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv, Agnostic Front, Ignite, Acidez a několik dalších. Jak již bylo zmíněno, třináctý ročník festivalu Mighty Sounds se bude konat od 14. do 16. července, přičemž lístky jsou k mání na oficiálních stránkách.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.