Mighty Sounds přidávají další interprety

Mighty Sounds 2014 | Foto: Jiří Simon, Monstermusic.cz

Mezi již zařazené hvězdy, jako jsou Enter Shikari, Dubioza Kolektiv, The Casualties, se nedávno přidaly také zástupci české hudební scény. Kdo tedy line-up Mighty Sounds 2015 posílí?  

Letos se Mighty Sounds posunuli o týden dopředu, což věrné fanoušky nezaskočí, a stejně jako poslední ročníky se na Čápův Dvůr budou sjíždět už ve čtvrtek 2. července, i když program začíná až v pátek. Přestože loni Mighty Sounds slavili desáté výročí a program byl opravdu víc než našlápnutý,  letošní ročník nezůstává pozadu, o čemž svědčí již nahlášené kapely Batmobile, francouzští skáčkaři 8°6 Crew, u nás oblíbení The Creepshow, Jaya the Cat či newyorští Sick Of It All.

Veškeré hvězdy, které zatím pořadatelé nahlásili do programu, byly ze zahraničí. Poslední odtajňovačka nám přinesla i hudebníky z českých luhů a hájů. Stejně jako každý rok musí na akci vystoupit Discoballs, Prague Conspiracy a Fast Food Orchestra, protože jejich členové patří mezi hlavní pořadatele celé akce. Začátkem července tak ještě v Táboře vystoupí celtic punkoví Pipes and Pints a přítomný dav svým songem What about You?! rozezpívají výborní Wayward Caines. Dalšími skupinami, které rozpohybují kotel pod stagí, jsou Rabies, kteří výtečně navnadili návštěvníky před pražským koncertem Talco. Zatím poslední nahlášenou kapelou jsou The Rocket Dogs se svým psychobilly.

Je jasné, že zveřejňování dalších kapel, které v létě na Mighty vystoupí, není u konce a a my můžeme se těšit na další známá či méně známá seskupení. Pořadatelé s výběrem kapel nikdy nezklamali. Dokonce ani v případě, kdy zde vystoupila televizní hvězda Standa Plamínek. Základní lístky začínají na 1090 korunách, ale to jen do konce dubna!


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.