Mladý DJ Martin Garrix překvapuje videoklipem k novému singlu

Martin Garrix | Zdroj: facebook.com/martin.garrix

Stoupající nizozemská hvězdička nepřestává překvapovat svým talentem. Nový singl Wizard boří žebříčky hitparád i klubové prostory.

DJ a producent Martin Garrix předvádí ve svých sedmnácti letech doslova kouzelnické umění. A tím zároveň dokazuje, že je Nizozemí rodištěm nejlepších světových DJs (například Hardwell je nejlepším světovým DJem pro rok 2013 – pozn. red). Po velmi úspěšném hitu Animals, který se dočkal spousty remixů, nastupuje další pecka s názvem Wizard.

Skladba je napěchována neuvěřitelnou dávkou energie, která umí rozpohybovat masy lidí. Na novém singlu Wizard spolupracoval Martin Garrix s neméně úspěšným nizozemským DJem a producentem Jay Hardwayem. Song byl vydán pod labelem Spinnin’ Records a nyní je jen otázkou času, kdy se dostane na první příčky na serveru Beatport.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.