Monkey Business vyrazí na podzimní tour, v novém klipu parodují Hitlera

Monkey Business - Hrady CZ 2018 | Foto: Kamil Klekar, MonsterMusic

Funkoví Monkey Business se na podzim vydávají na koncertní šňůru po českých a moravských městech k novému albu Bad Time For Gentlemen. V klipu Worst Lover Ever poté představují Hitlera jako největšího podpantofláka.

Nedávno Monkey Business vydali nový videoklip k písni Worst Lover Ever, kde se zpěvák Matěj Ruppert představuje jako pomatený vůdce třetí říše, kterého má Aňa Geislerová jakožto Eva Braunová omotaného kolem prstu. Píseň se objevila na devátém studiovém albu kapely s názvem Bad Time For Gentlemen.

Čtěte také: Dnešní doba nepřeje gentlemenům, hlásají na nové desce Monkey Business

Nyní se Monkey Business vydají na stejnojmennou tour, která započne 11. října v hořovickém klubu Labe a do Vánoc kapela zavítá do dalších osmi měst. Mimo jiné tradičně navštíví pražskou Lucernu, kde 19. prosince vystoupí ve Velkém sálu.

Monkey Business – podzimní tour Bad Time For Gentlemen

11. října – Hořovice, klub Labe
12. října – Písek, Kulturní dům
25. října – Valašské Meziříčí, M klub
26. října – Choceň, Panský dúm
08. listopadu – Teplice, klub Knak
14. listopadu – Kladno, Strojovna
23. listopadu – Hradec Králové, Náplavka
19. listopadu – Praha, Lucerna Velký sál
21. listopadu – Brno, Fléda


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.