Na Colours of Ostrava 2017 vystoupí Imagine Dragons

Imagine Dragons | Foto: facebook.com/ImagineDragons

Hlavní hvězdou šestnáctého ročníku Colours of Ostrava bude americká kapela, jejíž videoklipy mají na kanále YouTube stamilionová zhlédnutí. Mimo Imagine Dragons vystoupí také zpěvačka Birdy a elektronický projekt Moderat.

„Pro Colours of Ostrava se stane koncert Imagine Dragons obrovskou událostí, jde o kapelu, která je v současné době na vrcholu popularity. Jsem nadšená, že právě u nás zazní naživo jejich adrenalinový mix kytarového rocku, popu i elektroniky, který tak strhává fanoušky,” říká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Čtveřice muzikantů z Las Vegas složená z Dana Reynoldse a třech jazzmanů z Berklee School of Music existuje od roku 2009 a poprvé na sebe upozornila o tři roky později singlem It’s Time.

Hrajeme na kytary, bicí a basu, takže nám říkají rocková skupina. My ale zbožňujeme silné melodie, skladby, dávající pocit exploze,” prozradil zpěvák Imagine Dragons Dan Reynolds.

Čtyřdenní vstupenky na festival Colours of Ostrava 2017 jsou již v prodeji v síti TicketPro za 2 090 Kč.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.