Na ostravský Létofest 2018 míří kapela Kabát, vystoupí i Chinaski a Mig 21

Mig 21 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Ta největší česká hudební jména už za pár dní vystoupí na ostravském Létofestu. Nadcházející víkend se Slezané a Moravané mohou těšit na hvězdy jako Kabát, Chinaski či Mig 21.

Létofest 2018 pokračuje a jeho další zastávka není nikde jinde, než v Ostravě. Tamní Dolní oblast Vítkovice se už v pátek odpoledne otevře hudebním nadšencům, kteří si budou moci ještě tentýž den užít například rockery BSP, slovenské No Name či kapelu Chinaski. Den potom svým vystoupení zakončí proslulí Mig 21 s Jiřím Macháčkem v čele.

Sobotní den poté bude pokračovat koncertem Anny K., oblíbenými Wanastowi Vjecy a nakonec i českými velikány Kabát, kteří celý festival zakončí. Vedle hlavních účinkujících se budou na druhé stagi starat o zábavu i The.Switch či Dolls in the Factory.

Vstupenky na festival je možné ještě stále zakoupit na předprodejní síti Ticket Live, a to jak na samostatné dny, tak i na celý ročník.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 290 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.