Na Rock for People se řítí dánská smršť jménem Volbeat

Volbeat | Foto: Ross Halfin

Dánská heavy metalová stálice Volbeat je nejnovější posilou line-upu festivalu Rock for People, který proběhne od 4. do 6. července 2018. Populární parta kolem frontmana Michaela Poulsena se tak na hradeckém festivalu přidá ke kapelám jako jsou The Prodigy, The Kooks, „Sugar man“ Rodriguez, Beatsteaks, Skillet, In This Moment nebo třeba Marmozets.

Volbeat je kapela, která se rozhodla ignorovat hudební hranice a předsudky o škatulkách v hudebních stylech, její rarita totiž tkví v kombinací rockabilly, metalu a původního rock’n’rollu Elvise Presleyho nebo Johnnyho Cashe. I díky tomu získali Volbeat v roce 2014  nominaci na cenu Grammy za song Room 24 v kategorii Nejlepší metalová performance a prodali přes 2 800 000 alb.

Viděl jsem je před dvěma lety na německém Rock im Parku, který tehdy headlinovali po boku Red Hot Chilli Peppers a Black Sabbath. Je to fenomén a jejich popularita v Evropě je obrovská –  v době jejich setu byly ostatní stage poloprázdné, všichni totiž museli vidět Volbeat!“ říká šéf Rock for People, Michal Thomes.

Fanoušci mají jen do konce března možnost koupit levnější vstupenky za 1 750 Kč. V prodeji je i limitovaná edice jednodenních vstupenek.

Rock for People není jen třídenní hudební maraton, na návštěvníky čeká i bohatý doprovodný program od sportu a adrenalinu, přes módu až po vychytané chill out zóny. Samozřejmostí je kvalitní zázemí a servis pro návštěvníky, který čerpá z více než dvaceti let zkušeností.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.