Na slavnostním ceremoniálu Ceny Anděl 2019 vystoupí Vypsaná Fixa, Ben Cristovao nebo Mirai

Ceny Anděl 2018 | Zdroj: 2media.cz

Předávání cen České hudební akademie proběhne i letos s pořádnou hudební parádou. Jako vždy se můžeme těšit na netradiční hudební spojení muzikantů napříč žánry.

„I letos pro diváky připravujeme program, během kterého se představí za loňský rok nominovaní muzikanti i aktuální hudební trendy. Stejně jako v posledních letech i tentokrát klademe důraz na originálně pojatá vystoupení, a to jak po vizuální, tak po hudební stránce,“ komentuje hudební program producentka večera Lucie Hájková.

Na pódiu se během večera představí například Mirai, Lenny, Vypsaná fixa, Klára Vytisková, Ben Cristovao, Marcell, Paulie Garand, Calin, STEIN27, Lake Malawi či Renne Dang.Hudební dramaturgii záměrně nebudeme prozrazovat kompletně a do detailů a to, kdo s kým a jak zahraje, si také ponecháme pro diváky jako překvapení, ať se mají na co těšit,“ doplňuje Hájková.

Čtěte také: Nominacím Cen Anděl 2019 dominuje Vladimír Mišík

Mezi vystupujícími se objeví i americká kapela, se kterou Vojtěch Dyk natočil svou nominovanou desku D.Y.K. Do Prahy přiletí spolu s producentem alba Ondřejem Pivcem jen kvůli této slavnostní události. „Je skvělé, že můžeme přivítat světové hosty, kteří se zároveň podíleli na domácím nominovaném albu. Věřím, že se dočkáme opravdu velkého popového čísla,“ upřesňuje předseda Rady České hudební akademie Honza Vedral.

Ceny Anděl uděluje každoročně od roku 1991 hudební akademie, která je složena z odborníků – kritiků, producentů a dalších osobností české hudební scény. Favoritem letošních Andělů je Vladimír Mišík, který s albem Jednou tě potkám získal rekordních šest nominací.

Udílení Cen Anděl Coca-Cola 2019 proběhne 31. března 2020 v hale O2 universum a bude odvysíláno v přímém přenosu na ČT1. Letos se včas ceremonie můžete zúčastnit i vy! Akce je poprvé otevřena i veřejnosti. Lístky za 990 Kč jsou v předprodeji v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.