Na vyšehradském Open Air festivalu spojí síly Dan Bárta a Losers Cirque Company

Dan Bárta & Illustratosphere, Palác Akropolis 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Při sedmidenním festivalu na Vyšehradě se dočkáme artistických výkonů i koncertních představení. Spojení uměleckých shows v podobě novocirkusového souboru Losers Cirque Company, Dana Bárty nebo skupiny Klara & the Pop se odehraje od 17. do 23. května. 

Pro svá vystoupení si tentokrát Losers připravili průřez celou jejich tvorbou a na festivalu se představí sólo hned dvakrát. Poprvé 17. května při zahajovacím vystoupení, kdy dojde k uvedení všech členů, včetně technické crew, hudebníků, autorů animací a dalších spolupracovníků. Diváci tak dostanou možnost blíže poznat celou skupinu, nahlédnout na jejich tvorbu i jednotlivé členy z bezprostřední blízkosti.

Rozhovor: Dan Bárta: Když zahrajeme na koncertě novou písničku, do rána je pětkrát na YouTube

Následující den bude patřit Radimu Vizváryovi, který v pantomimickém představení spojí pohybovou virtuozitu s herectvím. O den později vystoupí trio Skety, EnDru a Losers Cirque Company, kteří se dohromady postarají o propojení zpěvu s beatboxem, tancem, akrobacií, light designem a animací. V pondělí 20. května se můžeme těšit na druhé sólo představení Losers Cirque Company a předposlední den se dočkáme skupiny Klara & the Pop.

Čtěte také: Dan Bárta vystoupil na střeše pražské Lucerny. V půl sedmé ráno

O uzavření festivalu se 23. května postará nekorunovaný král improvizace Dan Bárta společně s mistrem loopingu a beatboxu EnDruem. V unikátní show, kde hlavní roli hrají zvuk a světla, se k nim opět připojí členové Losers Cirque Company.

Open Air festival se bude konat od 17. do 23. května v Amfiteátru na Vyšehradě. Vstupenky jsou k dostání na webu GoOut.


Napište komentář