Na Youtube nemají v oblibě bobry, zejména pak ty nahé

Hentai Corporation - Equilibristic Brides | Zdroj: hentaicorp.cz

Posledních pár dní koluje po internetu, zejména po sociálních sítích, trochu kontroverznější video. Hlavní hrdina v něm prchá před nahatými bobry, kteří se ho snaží znásilnit. Asi si říkáte co je to za vtip? Nicméně jde o nový a zároveň vůbec první klip české trash-rock’n‘rollové kapely Hentai Corporation. Že už je vám to povědomější?

Tato pětičlenná parta vypustila minulý týden videoklip k písničce s názvem Equilibristic Brides. Jde o vůbec první klip za celou dobu jejich existence. Kdo tuto formaci dobře zná, asi se jen tak nepodiví. Ovšem člověk, který se pohybuje v neznámých vodách, bude asi více než překvapen. Jak sami tvůrci přiznávají, jde o nevkusný, perverzní, přisprostlý a hlavně chlupatý videoklip, který někoho možná urazí, jiného jistě pobaví. „Je to taková příjemně muzikálová porno-polízanice v hávu déčkovejch hororů z 80. let. Naše prasárny se tímhle videem dostaly na naprosto novou úroveň,“ říkají o klipu sami členové kapely.

A chlupů tam je dostatek. Zpěváka a frontmana Radka Škarohlída honí po lese několik nahatých bobrů. Jejich cíl je jediný – chytit a znásilnit. Během toho, co zpěvák jen o fous uniká nadrženým a sexuchtivým zvířatům, míjí mrtvé, zneužité kolegy z kapely. A jak to vše dopadne? To se přesvědčte sami!

Hentai Corporation - Equilibristic Brides
Radek Škarohlíd v klipu Equilibristic Brides, Zdroj: hentaicorp.cz

Že bude klip divoký a zběsilý jako veškerá tvorba Hentaiů, bylo jasné. Největší překvapení ovšem přišlo ve chvíli, kdy server YouTube toto video smazal jen několik hodin po jeho zveřejnění. I přes to stihlo posbírat více jak sedmdesát tisíc zhlédnutí a zabobřit celou sociální síť Facebook.

S tím samozřejmě kapela absolutně nesouhlasí. „Na YouTube najdete hromadu videí, kde se vraždí a pr*á. Arnold rozstřílí padesát lidí během dvou minut a považujeme to za klasiku žánru, Říhaná vystavuje svoje nepěkný věšáky a Franta Janeček už několik desítek let straší děti. Ale když ti týpek s maskou bobra trochu pohoní pindicka (což tu mimochodem ani neni vidět; teda pindick jo, ne však jeho pohonění) a cáká mu přitom kečup na čumák, tak si najednou YouTube hraje na puritánskou m*dku,“ vyjádřil se svérázně k situaci klávesista Hentai Corporation František Koucký. Myslí si, že po internetu koluje nespočet videí, která jsou mnohem násilnější a sexuálně explicitnější a dodává: ,,Jsem rozlícen!“

Dáváte mu za pravdu, nebo vás toto video šokuje? Na YouTube můžete nyní najít pouze cenzurovanou verzi. I když, čtverečků by tam mohlo být ještě o něco více. Pro milovníky zvířat je tento klip v originálu ke zhlédnutí na serveru Vimeo.

Klip Equilibristic Brides, který pochází z dílny Jarka Plouhara, je singlem z debutového alba, které Hentai Corporation právě připravují. Deska, která v tuto chvíli ještě nemá název, vyjde v prosinci letošního roku a Hentai již mají naplánovaný její křest na 23. prosince v pražském Paláci Akropolis. Uvidíme tedy, zda kapela alespoň na koncertě bude o něco oděnější.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.