Největší letní koncert Jarka Nohavici bude na Vysočině

Jaroslav Nohavica - O2 arena 2017 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Jeden z osmi srpnových koncertů pod širým nebem chystá písničkář Jarek Nohavica 21. srpna v Přibyslavi u Havlíčkova Brodu. Pro svůj recitál připravil program složený ze známých písní, ale také z novinek z posledního alba Poruba. Doprovázet ho budou muzikanti Robert Kuśmierski a Pavel Plánka.

Jaromír Nohavica vydal svou poslední desku Poruba v roce 2017. Vzpomíná v ní na své dětství, dospívání i zásadní historické okamžiky.

„Robert Kuśmierski a Pavel Plánka tvoří s Nohavicou sehrané trio, a tak nemůžou chybět ani na jeho srpnovém recitálu pod zámkem v Přibyslavi,“ říká jeden z pořadatelů koncertu Libor Jaroš. Polský muzikant Kuśmierski doprovází Nohavicu na piano a akordeon, Pavel Plánka na bicí. K dramaturgii koncertu nechtějí hudebníci více prozrazovat. Fanoušci jsou ostatně zvyklí, že každý jejich koncert je plný překvapení.

Čtěte také: VIDEO: Kapela Pilot se ubírá novým směrem a zveřejňuje letní singl Za Sebou

„Přibyslavský open air bude největším letním koncertem Jarka Nohavici, přesto doporučujeme všem, kteří chtějí pod přibyslavský zámek přijít, včasný nákup vstupenek. Kapacita bude omezena, lístky jsou výhradně na stání. Akce není přístupná dětem do patnácti let. Vstupenky jsou v předprodeji online nebo na pobočkách v síti Ticketportal,“ doplňuje za organizátory Ondřej Málek.

Mimo Přibyslav odehraje Nohavica během srpna vyprodané koncerty v letních kinech v Boskovicích, Českých Budějovicích, Sezimově Ústí, Domažlicích, Frenštátu pod Radhoštěm, Velké nad Veličkou nebo v Porubě.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 355 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.