Němečtí Milky Chance udělají znovu radost Praze

Milky Chance | Foto: Marie Veselá, MonsterMusic

Naposledy u nás vystoupili těsně před pandemickou přestávkou. Milky Chance se po více jak dvou letech vrátí a udělají si pohodlí ve Foru Karlín.

Ať už vám učaroval jejich průlomový hit Stolen Dance, či nejnovější hymna Synchronize, Milky Chance z německého Kasselu jsou po celém světě průvodci dobré nálady. Ačkoliv se jejich optimistický indie pop nebojí ani závažnějších témat, duo Clemens Rehbein a Philipp Dausch se rozhodně nesnaží naší zeměkouli přitížit a odlehčí nejednu napjatou situaci.

Čtěte také: Milky Chance: Skládání hudby je jako ping pong

Jak si omotat posluchače kolem prstu, ví Milky Chance moc dobře. Jejich chytlavým riffům, svěžím vokálům, groovy poryvům a neodolatelným beatům se to daří již deset let. Svůj šarm si zachovali až dodnes, s každým novým trackem ale přináší něco nového. Milky Chance se jistě neřadí k nejnápadnějším hvězdám současnosti, z jejich tvorby ale nemizí nádech přátelského spojení hudebníků, kterým spolupráce vyloženě dělá radost. Věrného posluchače nepřestanou překvapovat vynalézavé práce s rytmem, barvou i náladou. To vše platilo již u debutového alba Sadnecessary a jistě to bude platit i u nového, čtvrtého alba, které je v nyní v procesu.

Koncert proběhne v prostorách pražského Fora Karlín 2. prosince 2022. Vstupenky za 840 Kč jsou již nyní dostupné v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 333 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.