Nepromeškejte zlínský Busfest

Busfest | Zdroj: Busfest.cz

Plány na tenhle pátek jsou pro obyvatele Zlína jasné. Již po deváté vyjede ze svého depa linka Busfest a rozjede tu nejvíce šílenou party, co jakýkoliv trolejbus zažil.

Akce, která vzniká pod taktovkou studentů Fakulty multimediálních komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, již tradičně započne na točně trolejbusů pod sportovní halou, kde bude od čtvrté hodiny odpolední bohatý doprovodný program. V šest vyjedou první tři trolejbusy se třemi různými interprety, a vše završí afterparty, jaká tu ještě nebyla.

Festival otevřou kapela Cascabel z Banské Bystrice a česká Our Atlantic v čele s Jirkou Drtilem, který bude posléze celým festivalem provázet. V prvním trolejbuse návštěvníky čekají Tata Bojs, dalším tahákem je brněnský raper Maniak a třetí vůz bude patřit českobudějovické kapele s mixem indie a rock’n’rollu Vees.

Po třech jízdách proběhne hromadný přesun do zlínského Fénixu, kde se o zábavu postarají DJs z Čech i zahraničí, jako Gopnik McBlyat, uamee, DeJager, Kurt Coffein nebo DJ fliptyck.

Lístek na Busfest už bohužel nesežete, ale nezoufejte, afterparty je stále v prodeji za 89 Kč na více prodejních místech. Pro více informací zapátrejte na oficiálních stránkách festivalu, nebo facebookovém eventu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 206 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.