No Distance Paradise představují své festivalové léto v novém videoklipu

No Distance Paradise | Zdroj: facebook.com

Olomoucká indie-popová kapela No Distance Paradise před několika dny vydala již druhý videoklip ze své desky Challenge Gravity. Pro reflexi svého festivalového léta z této nahrávky zvolili song Every single day. 

Kapela prožila úspěšné letní festivalové období, a tak není divu, že svým fanouškům po sérii krátkých reportů nazvaných FestivalMe předkládá další sousto ze šťavnaté sezóny v podobě tohoto klipu. Ze záběrů je patrné, že NDP úspěšně dobyli mety jako Rock for People, Colours of Ostrava nebo slovenský Grape. Uvolněná atmosféra písně tak přímo koresponduje s letní festivalovou náladou a v tomto sychravém podzimu vás dokáže alespoň na okamžik vrátit zpět do sluncem prosvícených dní. Barevné filtry se zde střídají stejně jako poskakování jednotlivých členů kapely a publika. Hravá melodie písně zase dává pocit, že pánové přesně vědí, kterým směrem se vydali, a nebojí se za něj postavit. Videoklip tak svým pojetím nechává vzpomenout na prohýřené noci nejen kluků z kapely, ale i všech návštěvníků těchto velkých letních atrakcí.

V současné době skupina chystá další videoklip a připravuje materiál na novou desku, která by měla vyjít koncem příštího roku. Mezi zajímavosti jistě patří, že se produkce ujal Vít Hradil, který je autorem prvního videoklipu See the light, stejně tak jako úspěšného Já to říkal pražských PSH.


Napište komentář