Norští démoni dOMi představili novou skladbu

dOMi | zdroj: facebook.com

Pro širokou veřejnost neznámá kapela, pro fanoušky Mighty Sounds jedna z nejoblíbenějších kapel vůbec. Progressive power punkoví mistři z Osla po dlouhých sedmi letech vydají novou desku a zde je ochutnávka skladby Risk of Fire!

Poprvé se tato partička představila českému publiku na Mighty Sounds v roce 2009, kde se přes tuny bahna dostalo do šapitó jen několik jedinců. Kapela však předvedla takovou show, že těch pár návštěvníků rozneslo jméno dOMi do širšího podvědomí. Když se skupina objevila na stejném festu v roce 2012, několik stovek fanoušků obětovalo legendární Inner Circle a šlo raději podpořit norský band.

Kapela se dala dohromady v roce 2004 a ve své diskografii mají pouze jednu desku z roku 2008, která nese název Welcome to Annoying Town. Díky videoklipu v celostátní televizi a předskakování takovým kapelám jako jsou NOFX, či Lagwagon sklidili ohromný úspěch. V roce 2012 opustil kapelu bubeník a hudebníci dlouho hledali náhradníka, který se objevil až posledním rokem.

Teď konečně po sedmi letech vydají novou placku, s ní vychází DIY klip k písni Risk of Fire, který za spolupráce s pořadateli Mighty Sounds právě předhazují všem již znalým, a také budoucím fanouškům. Z této pecky je cítit ona síla, která v roce 2009 oslovila pár nadšenců v zabahněném šapitó. Letos je tak celkem jasné, že při vystoupení dOMi na Mighty Sounds bude pod pódiem už opravdu monstrózní kotel.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.