Nothing,nowhere. vydal tanečně chytlavý singl Nightmare a vyráží na světové turné, při kterém se vrátí i do Prahy

nothing,nowhere. - Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Americký rapper, zpěvák a producent nothing, nowhere. v závěru ledna potěšil fanoušky novým singlem a videoklipem Nightmare a rovnou se pustil do oznámení největší koncertní šňůry své kariéry. Na konci roku 2020 se tak podívá i do pražského klubu MeetFactory.

Alternativní rapový umělec Joe Mulherin, známý zejména jako nothing,nowhere., do Česka zavítá již potřetí. Poprvé se u nás představil v Café V lese, které svou energií naprosto odrovnal, a loni na úspěch u tuzemského publika navázal v rámci festivalu Rock for People.

Rozhovor: Nothing,nowhere: Psaní textů je pro mě meditace. Když se dostanu z transu, zaráží mě, co jsem vytvořil

Na kontě má zatím dvě plnohodnotná alba – Reaper a Ruiner. Kromě toho ale vydal třeba také EP Bloodlust ve spolupráci s bubeníkem blink-182 Travisem Barkerem. Nejen na něm se však ukázalo, že je nothing,nowhere. všestranný hudebník. Například nejnovější tanečně založený singl Nightmare byl inspirován filmem Purple Rain, a tak se v něm vlivy osmdesátek nezapřou.

Recenze: Nothing,nowhere na novém albu konfrontuje své nejtemnější pocity

Letošní jaro věnuje nothing,nowhere. turné po Spojených státech, v druhé půlce roku pak zavítá do Evropy a jeho pražská show se po poslední beznadějně vyprodané návštěvě odehraje ve větším prostoru. Koncert se bude konat v MeetFactory 9. prosince 2020, vstupenky jsou k dostání v síti GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 270 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz