Nové album Imagine Dragons vyjde za měsíc

Imagine Dragons | Zdroj: billboard.com

Imagine Dragons, kapela, již zná už celý svět a jejíž fanoušci se počítají po tisících, zanedlouho představí nové CD. Jak moc úspěšné bude se teprve uvidí, ale první ukázky jsou více než příjemné. Navíc se tento rok představí i v Česku.

Evole bude už třetím studiovým albem z dílny Imagine Dragons. Tito držitelé hudebního ocenění Grammy Award ohlásili, že termín vydání jejich nového počinu stanovili na 23. června. Skladba Believer už dávno obsadila veškeré hudební étery a hudebními kritiky byla velmi dobře přijata, někteří ji přezdívají další hymnou kapely. Písnička Beliver se po šesti týdnech držela na prvním místě žebříčku Alternative Radio, překonala tak neméně úspěšnou Faint od Linkin Park. Ta si až do této doby držela své prvenství.

Navíc čeští fanoušci nemusejí zoufat, protože kapela se během léta představí na multižánrovém festivalu Colours Of Ostrava, kde zahraje i své nové písně. Festival bude probíhat od 19. do 22. července. Vystoupení Imagine Dragons je naplánováno na první festivalový den.

Tracklist Evole:
I Don’t Know Why
Whatever It Takes
Believer
Walking The Wire
Rise Up
Make It Up To You
Yesterday
Mouth of the River
Thunder
Start Over
Dancing In The Dark


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.