Nové songy Blink-182 budou znít jako album Take Off Your Pants and Jacket

Blink-182 | Zdroj: grammy.com

Blink-182 dali nedávno vedět, že jsou zpět ve studiu a pracují na nové muzice. Basák Mark Hoppus na Twitteru naznačil, že se máme na co těšit.

Nové skladby pop punkových legend budou znít jako deska Take Off Your Pants and Jacket. Aspoň to tvrdí člen Blink-182 Mark Hoppus, který tweetoval o připravovaném materiálu. Na Twitter napsal, že je sice ještě brzo, přesto nejnovější songy působí, jako kdyby navazovaly na populární album z roku 2001.

Hoppus a bubeník Travis Baker minulý měsíc sdíleli na Snapchatu fotky ze studia a dali vědět, že pracují na nových skladbách. Žádné info o tom, kdy by mělo něco z novinek vyjít zatím není, ale Hoppusovo vyjádření samozřejmě vyvolává velká očekávání.

Na Take Off Your Pants and Jacket, ke které Hoppus odkazuje, se tehdy objevili pecky The Rock Show, First Date nebo Stay Together For The Kids. Byla to čtvrtá deska Blink-182 a navázala na předešlou Enema Of The State v době, kdy si tahle parta získávala posluchače po celém světě. Poslední deska California vyšla v roce 2016 a na té už se podílel Matt Skiba, který nahradil původního člena Toma DeLongea. Stejná sestava jako před dvěma lety teď tedy chystá novou hudbu a my snad nebudeme muset dlouho čekat, než si ji také poslechneme.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz