Nový brněnský festival Pop Messe láká na Modeselektor nebo Tommyho Cashe

Tommy Cash | Zdroj: heabbi.com

Z čista jasna se na české hudební scéně objevil nový progresivní festival s názvem Pop Messe a již od prvního dne láká na zajímavá popová jména z tuzemska i zahraničí. Návštěvníci se mohou těšit na elektronické duo Modeselektor, americké Algiers nebo šíleného Estonce Tommyho Cashe. Dvoudenní festival se uskuteční ve dnech 24. – 25. července v brněnském areálu Bobycentra a bývalém fotbalovém stadionu za Lužánkami.

Pořadatelé slibují originální koncept festivalu, který bude mít vysoký umělecký potenciál a ambice stát se unikátní platformou. „Dramaturgii bude tvořit z velké části hip hop, elektronika a kytarová hudba. Počítáme ale i s prostorem pro žánry jako folk, jazz či world music a nebudeme se vyhýbat ani vážné hudbě. Naši pozornost obrátíme také na aktuální společenská témata jako jsou ekologie, společnost a technologie,“ přibližuje programovou strukturu dramaturg festivalu Tomáš Kelar. Cílem Pop Messe je sdružit umění všeho druhu na jednom místě a zároveň také podpořit dobrou věc. Festival spolupracuje se Sociálním nadačním fondem města Brna a Jihomoravského kraje a z každé prodané vstupenky poputuje 10 Kč na podporu spolku RadoVan, který pomáhá handicapovaným lidem v cestování bez překážek.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Co nás čeká v roce 2020? Těšíme se na Green Day, Twenty One Pilots, Bring Me The Horizon i Kensington

Pop Messe vstupuje na scénu již s několika oznámenými vystupujícími. Organizátoři do Brna přivezou oblíbené berlínské elektro mágy Modeselektor, zástupce pařížského housu Acid Arab, americké rockery Algiers nebo kontroverzního estonského rapera Tommyho Cashe. Na své si přijdou také posluchači alternativních stylů, a to díky islandské písničkářce Sóley, afrofuturistické partě KOKOKO! nebo českému snílkovi Bert & Friends.

Line-up se bude postupně rozrůstat a vstupenky na tento progresivní fesťák, který rozezní Brno ve dnech 24. – 25. července 2020, můžete nyní pořídit za speciální cenu 630 Kč, a to u prodejců GoOut nebo přímo na webu Pop Messe.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.