Nový festival na české hudební scéně láká na Bring Me The Horizon

Bring Me The Horizon - Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Z čista jasna se v České republice objevil nový festival, a hned láká na velké zahraniční jméno. Bring Me The Horizon vystoupí na Prague Summer Festivalu, který se odehraje v červnu v A-parku Ledárny Bráník.

Prague Summer Festival ovšem není klasický festival a pod jeho záštitou se uskuteční několik koncertů českých i zahraničních kapel v průběhu čtrnácti dní. Takový koncept u nás ještě nemáme, ale hned zkraje oslovil mnoho hudebních nadšenců. Prvním odhaleným interpretem jsou totiž britští Bring Me The Horizon, které fanoušci mohli vidět minulý rok na festivalu Rock for People.

Čtěte také: První den Rock for People: Bring Me The Horizon s působivou scénou, ale nenaplněnými očekáváními

Pořadatelé slibují nevídaný žánrový rozptyl, čtrnáct nocí plných toho nejlepšího ze všech koutů světa a to vše v hlavním městě Praha. Vstupenky na Prague Summer Festival, který se odehraje 1. – 14. června 2020, seženete od 2. prosince v prodejní síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.