Nový klip od The Envlps: Potemnělý Catwalk v zajetí neonových světel

The Envlps | Zdroj: facebook.com

Domácí The Envlps představují svůj nejnovější singl s názvem Catwalk. Mladá indie popová skupina jej vydala i s prvním oficiálním videoklipem, ve kterém kombinuje hravě zářivé a temné vizuály.

The Envlps, kteří se žánrově řadí mezi darkwave a synthpop, vstoupili do hudebního světa před dvěma lety se skladbami jako Envelopes nebo Stare. Ty se objevily na jejich prvním prvním EP Cloud a od té doby jsme je měli možnost vidět na několika festivalech, například na United Islands of Prague.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 9 fází stavů po koncertu indie kapely

Trojice si zakládá na vizuální stránce a na temné atmosféře své tvorby. Čerstvý videoklip Catwalk, který vznikl ve spolupráci s filmařem Tomášem Moravcem, se tedy také nese v tomto duchu. Neonová světla, jedna kočka a humorné popisky o procesu vzniku videa jsou tak středobodem prvního oficiálního klipu The Envlps.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 256 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz