Nový klip Smrtislava poskládal vtipnou směs známých osobností

Smrtislav | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Herečka, bývalý šéfredaktor bulvárního magazínu a pornstar. Co spolu tihle tři dělají v novém klipu české rockové kapely Smrtislav?

Projekt Pavla Litvaje představuje temnou stránku rocku, která začíná být víc a víc atraktivní. Čtyřčlenná kapela spolu působí již dobré tři roky a se svým debutovým albem Notorickej samotář vystoupila na pár festivalech a společném turné s kamarády z kapely Holden.

Nyní přišli s novým singlem Kondolence a ten si vysloužil i klip, kde je vskutku na co se dívat. Pod taktovkou režisérské dvojice Givinar Kříž a Jordan Haj se přesouváme na venkovní svatbu. Do hlavních rolí byla obsazená zajímavá trojice: Pavel Novotný – ex-šéfredaktor Blesku, hvězda seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě  Vanda Chaloupková a mladá pornoherečka Lady Dee a určitě se to nevyvine směrem, kterým byste očekávali.

Sami se na to mrkněte!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 204 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.