O Jamese Arthura je v Praze zájem. Již podruhé vyprodal

James Arthur | Zdroj: facebook.com

Po zkušenostech s první pražskou návštěvou Jamese Arthura to nemohlo dopadnout jinak. Britský hudebník a zpěvák opět vyprodal, tentokrát Riegrovy sady.

Ještě neuběhlo ani půl roku a James Arthur se opět vrátí do našeho hlavního města. V rámci letní koncertní série Excelent Jukebox, kterou pořádají Gambrinus Excelent a Fource Entertainment, vystoupí 3. srpna. Tentokrát vymění klubovou atmosféru Lucerna Music Baru za zahrádky v Riegrových sadech.

Koncert bude opravdu nabušený a zcela jistě nevynechá své největší hity. Pořadatelé se rozhodli naplánovat den před koncertem úžasnou pre-party, na které se rozhodně vyplatí ukázat. Více informací bude odhaleno v následujících dnech. A i když je už nějakou chvíli vyprodáno, mají opozdilci šanci získat vstupenky. Stačí se zúčastnit on-air soutěže hlavního mediálního partnera celé akce, rádia Evropy 2.

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.