Ochutnávka nového alba kapely Eggnoise, videoklip k písničce Něco se…

Eggnoise | Zdroj: facebook.com

Po koncertní pauze se kapela Eggnoise hlásí ke slovu. Teď máte možnost nahlédnout pod pokličku nového alba, které vás přivede do varu již brzy.

Ode dne, kdy nové album s prostým názvem 4 spatří světlo světa, nás dělí už jenom pár dní. Prozatím máte k dispozici videoklip k písničce Něco se…, jako ochutnávku nové tvorby Ondřejského dua – dvojice skladatelů sdílejících stejné křestní jméno, a tvůrci autorského projektu EggnoiseOndra Kopička a Ondřej Galuška.

Kapela Eggnoise se podílí na tvorbě hudební složky filmu Svatá čtveřice režiséra Jana Hřebejka. Přestože se melodie z filmu jevili jako Labutí píseň téhle sestavy, právě ty se stali ústředním kamenným základem pro nové album, které kapela uvede na scénu již 30. září.

Jestli se ptáte, či kapela nevyšla ze cviku po menší pauze, přesvědčte se na vlastní oči. A samozřejmě uši. Buďte součástí speciálních koncertů 22. listopadu na Staré pekárně v Brně, anebo 26. listopadu v Paláci Akropolis v Praze. Hudebníci jsou, podle slov členů kapely, plní energie a entuziazmu: „Ze současné koncertní podoby kapely máme velkou radost a myslíme, že podzimních koncertů nebude dost, abychom vyčerpali její potenciál. I proto příští rok nějaké koncerty budou.“


Napište komentář