Oh Wonder zahrají už brzy ve vyprodaném Roxy

Oh Wonder | Zdroj: grcmc.org

Oh Wonder je britské alt-pop duo, které se skládá z umělců Josephine Vander Gucht a Anthonyho Westa. Letos se chystají vydat novou desku a v rámci jejího představování ji přivezou i do Prahy

Oh Wonder zaznamenali úspěch v roce 2015 se svým prvním albem. První koncerty odehráli ještě před jeho vydáním a navázali turném po celém světě. Vystupovali ve Spojených státech, Kanadě, Latinské Americe, Austrálii, Asii i v Evropě. Všechny evropské zastávky, včetně té pražské, byly téměř okamžitě vyprodány, což je pro začínající kapelu výborný výkon. Nyní tomu není jinak a koncert je opět vyprodaný.

Hity Technicolour Beat či Drive byly na Spotify streamovány už téměř 50 milionkrát. Na úspěch debutové nahrávky se britské duo navázalo druhou studiovkou s názvem Ultralife. Ta vyšla 14. července. Zpěvný vokál Josephine, výrazná klavírní linka a syntezátory v režii Anthonyho zůstávají. Kapela navíc slibuje hravé refrény, odvážné perkuse a texty o radosti, když najdete někoho, s kým chcete sdílet svůj život. Romantici jak se sluší a patří – nic se nezměnilo.

Alt-popová dvojice z Londýna vystoupí 19. listopadu 2017 v klubu Roxy.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.