Online z Rock Café: V obýváku si můžete zatrsat s MYDY

Mydy Rabycad - Metronome Festival 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Projekt Kultura do domu už jede na plné obrátky. První streamy přilákaly spousty diváků a jako další už ve středu 8. dubna od 18:00 k obývákovému tanci vyzve domácí stálice MYDY.

Ačkoliv na podzim zkrátili svůj název z původního Mydy Rabycad, českému publiku je není třeba příliš představovat. Kapela vznikla v roce 2012 a od té doby stoupá strmě vzhůru. Má za sebou koncerty v USA, Jižní Koreji, Egyptě a mnoha dalších zemích, představila se také na jednom z nejslavnějších světových festivalů Glastonbury ve Velké Británii.

Čtěte také: Mandrage se loučí úplně posledním singlem Kristýna

Na podzim MYDY vydali novou desku Numbers, kterou pokřtili ve Foru Karlín. Nyní měli brázdit republiku na jarním turné, koronavirus byl ale proti. Exkluzivně proto svojí show předvedou už 8. dubna z Rock Café, a to ve speciální podobě, kterou plánovali obohatit svoje klubové turné – pouze v původní čtyřčlenné sestavě! Keplu i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky v síti GoOut.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 334 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.