Opustil party a drogy a zaměřil se na své pocity. Blackbearovu změnu zažijeme naživo v Praze

Blackbear | Zdroj: Fource Entertainment

Napsal píseň Boyfriend pro Justina Biebera, ale teď už stojí na svých vlastních nohou a píše jednoho hitového adepta za druhým. Mladý Američan Blackbear se chystá do Roxy.

Blackbear umí vytvořit silný a chytlavý zvuk – ať už se to týká beatů nebo textu – a dostal se tak ke spolupráci s nemalým množstvím velkých světových hvězd od Machine Gun Kellyho, přes Childlish GambinaMiley Cyrus až po Linkin Park. Tyto principy se snaží uplatňovat i na sólových písních, vlastní kariéru se pokusil rozjet v roce 2015 prvním albem Deadroses.

Hodně ho tehdy nakopl hit idfc, možná i díky tomu, že byl zremixován producentem Tarro. Do teď se ve své tvorbě zaměřoval hlavně na pozlátko života v Los Angeles – alkohol, drogy, sex a luxus. Na desce Anonymous, která již klepe na dveře se však obrací k vlastní zranitelnosti: „Náznaky toho, kým opravdu jsem, byly už na mých předešlých albech, teprve teď jsem ale napsal nahrávku bez ega o své opravdové osobě, která se už nemusí skrývat za smutnou postavou Blackbeara,“ svěřuje se umělec.

Blackbearův pražský debut se odehraje na podzim, 7. října 2019 v pražském klubu Roxy. Vstupenky za 695 Kč budou v prodeji od 26. dubna 2019 na stránce promotéra Fource a v sítích GoOut a Ticketmaster.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 266 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.