Oznámena překapela Guns N’ Roses, budou jí Biffy Clyro

Biffy Clyro | Foto: Austin Hargrave

Koncert znovusjednocených Guns N’ Roses se neúprosně blíží a jednou z informací, kterou pořadatelé tajili, byla předkapela. Tedy až dosud, agentura Live Nation totiž právě oznámila, že před Guns N’ Roses vystoupí skotští rockeři Biffy Clyro.

Biffy Clyro se k nám vrátí teprve po roce. Mladá parta tak doplní znovusjednocenou sestavu legendárních Guns N’ Roses, se kterou tak vedle Axla Rose opět koncertuje i kytarista Slash a baskytarista Duff McKagan.

Na rozdíl od hlavní hvězdy večera se ale formace ze skotského Kilmarnocku může pyšnit novou studiovkou. Ta má název Ellipsis, vyšla ještě v loňském roce a okamžitě sklidila mezinárodní úspěch, kdy se hned v několika zemích vyšplhala na vrchol hitparády. Obsahuje oblíbené singly jako Re-arrange či Wolves of Winter.

Očekávaný koncert se odehraje už 4. července na pražském Letišti Letňany. Vstupenky jsou k zakoupení předprodejních sítích TicketPro a TicketPortal, a to za cenu od 1 490 do 3 590 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 290 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.