Ozzy Osbourne přeložil evropské turné. Nové termíny již jsou známy

Ozzy Osbourne | Zdroj: facebook.com/ozzyosbourne

Jeho výsost Ozzy Osbourne je bezpochyby jedním z největších pánů a žijících legend světa rock’n’rollu. České fanoušky tohoto prince temnot by nyní měla zajímat hlavně informace o novém termínu koncertu v O2 areně.

Ozzy Osbourne je samozřejmě spojen hlavně s kapelou Black Sabbath, která byla naprosto klíčová ve vývoji tvrdé muziky. Přestože spolu kluci z Birminghamu vydrželi sotva dvě pětiletky, Ozzy se stal skutečnou ikonou a také jedním ze symbolů metalového světa. Tento zpěvák s nezaměnitelným hlasem sice již zdolal sedmdesátku, do důchodu se podle svých slov ale určitě nechystá a rovněž své aktuální turné s trochou nadsázky nazval No More Tours 2. Příští rok také vyjde nová řadová deska jménem Ordinary Man (vzhledem k různorodé kvalitě Ozzyho sólových desek však není jisté, co přesně očekávat).

Čtěte také: TIP REDAKCE: 5 aspektů, jimiž se Ozzy Osbourne nesmazatelně zapsal do historie

Část šňůry, která se odehraje v Evropě a ve Spojeném království, Ozzy nedávno předatoval, aby se stihl na koncerty dostatečně zdravotně připravit. V pražské O2 areně se Ozzy zjeví 13. listopadu 2020 a stejně jako na ostatních místech ho doprovodí neméně legendární představitel britského metalu, a sice kapela Judas Priest.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 243 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky