Ozzy Osbourne si podpálil dům

Ozzy Osbourne | Zdroj: wallpink.com

Každý zná ten pocit, když ho přepadne půlnoční hlad. Naštěstí ne každý má smůlu jako Ozzy Osbourne.

Minulý týden si uprostřed noci šel udělat sendvič se smaženou slaninou. Smažení slaniny se frontmanovi Black Sabbath vymklo kontrole a vznikl požár v kuchyni. Vše vyřešili přivolaní hasiči a nikomu se nic nestalo.

Letos je to již podruhé, co Ozzyho dům navštívili hasiči. Začátkem roku jeho manželka Sharon podpálila svíčku, na tu však zapomněla. Skleněná svíce praskla a vznikl požár v obývacím pokoji, který Ozzymu spálil obočí. Naštěstí ani tehdy se nikomu nic vážného nestalo. A tak se fanoušci mohou i nadále těšit na koncert Black Sabbath, který proběhne 7. prosince v pražské O2 aréně.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.