Palaye Royale za pár dní odpálí svou první energickou show v Praze

Palaye Royale | Zdroj: Rock for People

Art rocková smršť v podobě Palaye Royale se brzy prožene pražským klubem. Kapela s unikátním zvukem a nesmírně rychle rostoucí fanouškovskou základnou přijede do vyprodaného Futura už příští týden.

Remington Leith za mikrofonem, Sebastian Danzig na kytaru a Emerson Barrett na bicí – tahle bratrská trojice loni nasbírala spoustu nových posluchačů po celém světě díky našlapané desce Boom Boom Room (Side B) a hitům jako You’ll Be Fine. Aby toho nebylo málo, časopis Kerrang kapelu navíc označil „nejžhavější kapelou roku 2018.“ Danzig ale řekl, že to vše je jen začátek, protože Palaye Royale mají velké plány do budoucna.

Čtěte také: Andy Black, Ben Bruce a další míří do kin s filmem American Satan

Kanadská skupina je nová generace rockových hvězd, inspirovaná všemi možnými žánry a hudebními obdobími. Její koncerty jsou ale ovlivněny hlavně tím, že na nejedno turné vyjela s mnohem tvrdšími kapelami a tím pádem hrála pro náročnější publikum, které potřebovala zaujmout. Umí tak rozjet pořádnou show, protože si zvykla vést vystoupení agresivnějším stylem, než by se dalo čekat. Dokonalá image je pak samozřejmě třešničkou na dortu.

Palaye Royale se se svými ambicemi chystají brzy dobýt hudební scénu, a tak má tuzemské publikum možná poslední možnost je v úterý, 19. února, vidět v malém klubu. Futurum je ale beznadějně vyprodané.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz