Papa Roach dorazí do Prahy bez Franka Cartera & The Rattlesnakes

Frank Carter
Frank Carter | Zdroj: Gigslutz.co

Jen pár dní zbývá do koncertu Papa Roach v pražské Malé sportovní hale, nakonec však před kalifornskými hvězdami dlouho očekávaný Frank Carter & The Rattlesnakes nevystoupí. Bojuje s psychickými potížemi.

„Žádný člověk by neměl neustále bojovat s démony. Místo toho si dávám na nějaký čas pauzu od koncertování, chci se zaměřit na hledání světla uvnitř sebe, abych mohl bezpečně projít situace, které mi temný labyrint mojí mysli nastaví.“ Tak zní vyjádření Franka Cartera, jenž se objevilo na oficiálním facebooku kapely.

Kdo anglické rockery po zbytek evropského tour a tedy i na koncertě v České republice nahradí, to zatím ohlášeno nebylo, Papa Roach však slibují, že seženou „jiné skvělé kapely.“ Každopádně, mimo předskokana se zatím nic nemění a koncert se uskuteční už tuto neděli v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.