Papa Roach i v novém videoklipu pokračují v depresi

Papa Roach | Zdroj: TeamRock

Papa Roach se s nejnovějším albem ukáží fanouškům v Praze už v září. Nyní natočili už třetí videoklip k písničce z nejnovější placky a ani tentokrát neoplývá přílišnou radostí. Už jste jej viděli?

Crooked Teeth je venku teprve pár dní, ale za tu dobu se ukázalo, že se nejedná o vůbec špatný materiál. Například naší redakcí bylo velmi dobře přijato a získalo dosti vysoké hodnocení.

Čtěte také: Papa Roach na Crooked Teeth kombinují nejlepší s nejlepším

Teď Papa Roach přišli s novým videoklipem. Ten je k nahrávce Periscope, na které převzala část vokálů Skylar Grey, ta mimochodem spolupracovala už i s takovým jménem, jako je Eminem.

V posledním videu místo kapely vystupuje především maskot králíčka, přičemž na něm můžete pozorovat pokročilé stádium deprese. V nejaktuálnějším Periscope vystupuje především frontman Jacoby právě se Skylar Grey. Ta je navíc velmi spoře oděná a celý videoklip je poněkud ponurý, což vlastně vůbec nevadí, protože dokonale podtrhuje celou ne moc veselou atmosféru. Ostatně, přesvědčte se sami.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.